logo
Çağrı Merkezi;
0332 330 0 331
Bize Yazın;
[email protected]

Hakkımızda

2016 yılından Konya Karapınar'da kurulan KentWifi  yayın hayatına 2017 Şubat ayı itibari ile başladı. 12 Yıldır kablosuz internet teknolojilerinde uzmanlaşmış şirketimiz KentWifi’yi hayata geçirerek yasal olarak servis sağlayıcılığı işine de adım atmış oldu. Tamamı %100 yerli sermayeye sahip olan bu işletme tamamen Konya’ya özgü bir işletmedir. Geleceğin İnternet’te, hızlı İnternet’in de kablosuz teknolojilerde yattığını görerek yaptıkları yatırımla bu sahada öncü olmayı hedefliyor.

Kurucularının tanımladığı öncü olma misyonu ile şirketimiz, kendisine kablosuz teknolojiler üzerine uzmanlaşmayı ilk iş olarak belirlemiştir.Bunun sonucunda 2017 yılında şirket bir yandan ISS lisansını alırken bir yandan da kurumsal hizmetler için teknolojiye yatırım yapmıştır. Altyapı çalışmalarını tamamladıktan sonra, 2017 yılının başlarında müşterilerine hizmet vermeye başladı. Kurumsal ve bölgesel olarak da bireysel internet servisleri vermeye başlayan firma, şu an için Konya Karapınar, Merkez mahalleri ve Organize sanayi bölgelerinde kesintisiz internet hizmetleri vermektedir.

KentWifi; Telekominikasyon Kurumu Tarafından  Ulusal İnternet Servis Sağlayıcı Lisans Belgesine sahiptir. KentWifi internet %100 yasal prosedürlere uygun olarak sağlanmaktadır. KentWifi internet işletmenizin tüm yasal sorumluluklarını yerine getirmektedir.

Misyonumuz

KentWifi, misyon ve vizyonunu gerçekleştirmek için izleyeceği stratejilerini belirlerken tüm çalışanlarının uyacağı kurumsal değerlerini de tanımlar. Her kademedeki KentWifi çalışanı için vazgeçilmez olan bu değerler, onların aynı zamanda özümsedikleri birer iş ve yaşam biçimi kuralıdır. Müşterilerimiz, tüm faaliyet ve çabalarımızın odak noktasıdır. Müşterilerimizin beklentilerini her zaman beklentilerin üzerinde sağlamayı hedefleriz. Kalitemizin gücü ve teminatı çalışanlarımızdır. Ekip çalışmasına ve açık iletişime inanırız. Bundan ödün vermeyiz. En üst kademeden en alt kademeye kadar personelimize ve ilişkide bulunduğumuz tüm müşterilerimize kadar vizyonumuza ulaşmak için tek bilek tek vücut olarak çalışırız. Topluma, doğal çevreye ve insanlığa yararlı olmak için azami çaba gösteririz. Örnek bir firma olmaya çalışırız.

Vizyonumuz

Siz müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti vermek amacıyla Ülkemizde önde gelen firmaların arasında yerimizi almak. Vermiş olduğumuz ve olacağımız hizmetlerle sürekli gündemde olmak. En iyi fiyat ve hizmet kalitesiyle müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımak. Her zaman en güncel teknoloji ile sizlere vereceğimiz hizmeti ön planda tutmak. Sizlerin de desteği ile yapacağımız yeni yatırımlarla en iyi rekabet ortamında, daha güçlü altyapılarla %100 süreklilik garantisini vermek, kesintisiz bir hizmet sunmaktır.