logo
Çağrı Merkezi;
0332 330 0 331
Bize Yazın;
[email protected]

Hakkımızda

Tamamı %100 yerli sermayeye sahip olan bu işletmemiz Karapınar'a özgü bir işletmedir. 

Kurumsal ve bireysel internet servisleri vermeye başlayan firmamız, şu an için Konya Karapınar'da kesintisiz internet hizmetleri vermektedir.

Kent Wifi; Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) Tarafından  Ulusal İnternet Servis Sağlayıcı (İSS) ve Altyapı İşletmeciliği Hizmeti (AİH) Lisans Belgesine sahiptir. Kent Wifi'de %100 yasal prosedürlere uygun olarak internet sağlanmaktadır. Firmamız yasal sorumluluklarını yerine getirmektedir.

Misyonumuz

Kentwifi, misyon ve vizyonunu gerçekleştirmek için izleyeceği stratejilerini belirlerken tüm çalışanlarının uyacağı kurumsal değerlerini de tanımlar. Her kademedeki Netwifi çalışanı için vazgeçilmez olan bu değerler, onların aynı zamanda özümsedikleri birer iş ve yaşam biçimi kuralıdır. Müşterilerimiz, tüm faaliyet ve çabalarımızın odak noktasıdır. Müşterilerimizin beklentilerini her zaman beklentilerin üzerinde sağlamayı hedefleriz. Kalitemizin gücü ve teminatı çalışanlarımızdır. Ekip çalışmasına ve açık iletişime inanırız. Bundan ödün vermeyiz. En üst kademeden en alt kademeye kadar personelimize ve ilişkide bulunduğumuz tüm müşterilerimize kadar vizyonumuza ulaşmak için tek bilek tek vücut olarak çalışırız. Topluma, doğal çevreye ve insanlığa yararlı olmak için azami çaba gösteririz. Örnek bir firma olmaya çalışırız.

Vizyonumuz

Siz müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti vermek amacıyla Ülkemizde önde gelen firmaların arasında yerimizi almak. Vermiş olduğumuz ve olacağımız hizmetlerle sürekli gündemde olmak. En iyi fiyat ve hizmet kalitesiyle müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımak. Her zaman en güncel teknoloji ile sizlere vereceğimiz hizmeti ön planda tutmak. Sizlerin de desteği ile yapacağımız yeni yatırımlarla en iyi rekabet ortamında, daha güçlü altyapılarla %100 süreklilik garantisini vermek, kesintisiz bir hizmet sunmaktır.

Neden Kent Wifi?

Telefonsuz İnternet.
Telefonsuz internet dönemi başladı. Sabit telefona ihtiyaç yok, bağlayıcı sözleşme yok…
Sürpriz yok!
Beklenmedik fatura ücreti ücreti yok.
Her yerde internet.
Kent Wifi antenlerimizin bulunduğu her yerden internet erişim imkanı bulunmaktadır.
Sınırsız, hızlı, taahhütsüz internet.
32 Mbps’e kadar sınırsız, kotasız internet. Hiç bir 
taahhüt bulunmaksızın internet.